od Udo Kronmuellera dne 08.06.2016 ( přkl. JC )

Východ Slunce
Odměna za noční šichtu - východ Slunce

PV - Monitoring: Nová éra pořádku v uložení kabelů a dobrý den senzorům počasí All-in-One.

Lufft dokazuje, že profesionální měřící technika nemusí být vždy složitá. Jako letitý výrobce senzorů s velkou zkušeností v oboru snímání počasí jsme první, kteří nabízí modulární All-in-One meteorologické senzory pro odvětví solární energetiky, které se připojují do systému pouze jedním kabelem.

Vzhledem k tomu, že vše nutné k měření je uvnitř, co ještě víc potřebujete pro solární sledování:

Operátoři fotovoltaických systémů vědí, že kromě slunce a dalších faktorů prostředí, jako jsou teplota, vítr, srážky, jsou i bouře ovlivňujícím faktorem pro optimální produktivitu a stabilitu solárních článků. S dlouhodobě stabilními senzory Lufft - řady WS budete cítit jistotu a budete mít všechny možné ovlivňující faktory pod dohledem. Kromě toho lze inteligentní meteorologické stanice snadno integrovat do vašich stávajících monitorovacích řešení různých výrobců. 

Lufft senzor WS501
Lufft senzor WS501
 Lufft meteostanice
Lufft meteostanice pro měření fotovoltaiky

Senzory Lufft řady WS: Všechny důležité ekologické parametry z jediného zdroje: 

Například v novém kombinovaném senzoru počasí WS510-UMB je nabízeno plné vybavení snímači v nejvyšší kvalitě. Díky Secondary Standard - Pyranometru Kipp a Zonen s kapacitním senzorem vlhkosti, ultrazvukovým snímačem větru a ventilovaným NTC čidlem pro snímání teploty vzduchu je WS 510-UMB optimálně vybaven všemi nutnými měřicími moduly pro PV-Monitoring a Solární assessment.

Pro koho to není dostačující, je již v nabídce nedávno uvedený kombinovaný senzor WS800-UMB. Tomuto "multitalentu", díky sedmi integrovaným snímačům (křemíkový pyranometr, senzor NTC teploty, kapacitní tlakoměr vzduchu, senzor vlhkosti vzduchu, ultrazvukový senzor větru, radarový dešťový senzor a detektor blesku), neunikne opravdu nic.

Lufft WS800 s detekcí blesků
Lufft WS800 s detekcí blesků
 WS510
WS510-UMB
 WS501
WS510-UMB

Zajeďte na výstavu - Inter Solar Europe do Mnichova:

Přesvědčte se sami a navštivte nás na Inter Solar Europe 2016 v Mnichově! Společný stánek - Baden-Württemberg International - číslo stánku je A3.390.