SHM31SHM30
SHM30 (v pravo) a SHM31

V budoucnosti, jeden z našich nových produktů podpoří meteorologické služby, dopravce, provozovatele zimních sportovních areálů a producenty energie v oblasti monitorování životního prostředí: SHM31 je schopen měřit hloubku sněhu až 15 metrů. Je to evoluce senzoru SHM30, který přišel na trh v polovině roku 2009.

od Heleny Wingertové dne 19.5.2017

VS20k
Nový dohledoměr VS20k

Nový dohledoměr Lufft  VS20k je nyní oficiálně k dispozici. Ale to, co jej odlišuje od předchozího modelu, a pro jaké aplikce je to vhodný? V následujícím článku se dozvíte více o nové řadě dohledoměrů Lufft.

Pro stacionární použití byl přizpůsoben mobilní silniční meteorologický senzor MARWIS, který byl několikrát oceněn za inovace v oboru - představujeme Vám StaRWIS!

Stacionární silniční meteorologický senzor
Stacionární silniční meteorologický senzor

StaRWIS je první neinvazivní silniční meteorologický senzor detekující stavy povrchu vozovky, teplotu na vozovce, relativní vlhkost, teplotu rosného bodu a teplotu namrzání, procento ledu v roztoku a také kluzkost bez nutnosti instalace do vozovky, zakládající se na inovativní LED technologii se 4 objektivy.

od Simone Dietrich dne 12.8.2016

Sektání odvětví zimní údržby
Sektání odvětví zimní údržby 2016 MeteoGroup

Výhledové plánování zimní údržby nezačíná s první předpovědí námrazy, ale již za teplého období - takový je závěr z letošního setkání oboru zimní údržby. Naším názorem je, že velmi podstatným přínosem pro přípravu optimální zimní údržby je mimo jiné pravidelná výměna zkušeností.

od Udo Kronmuellera dne 08.06.2016 ( přkl. JC )

Východ Slunce
Odměna za noční šichtu - východ Slunce

Lufft dokazuje, že profesionální měřící technika nemusí být vždy složitá. Jako letitý výrobce senzorů s velkou zkušeností v oboru snímání počasí jsme první, kteří nabízí modulární All-in-One meteorologické senzory pro odvětví solární energetiky, které se připojují do systému pouze jedním kabelem.