WS10
Nový senzor WS10

od Heleny Wingertové dne 6. října 2018

Po třech letech ve vývoji, rozsáhlých laboratorních a terénních zkouškách a BETA testech u vybraných partnernerů Lufft nastal čas uvést WS10 na trh.

Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo
Okruh Ricardo Tormo s meteorologickou stanicí Lufft

Okruh Ricardo Tormo (celým jménem: Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo) je čtyři kilometry dlouhým závodním okruhem poblíž Valencie ve Španělsku. Své jméno získal po Španělském motocyklovém závodníkovi Ricardu Tormovi, který se v tomto regionu narodil.

Jaroslav Chán CEO
Jaroslav Chán CEO

Naším cílem pro rok 2018 je trvalé budování stávajících základů na základě dosažených úspěchů. Konkrétně to znamená, že na prvním místě rozšiřujeme své portfolio výrobků o nové senzory společnosti G.Lufft Mess und Regeltechnik GmbH, kterou zde výhradně zastupujeme. Tato rozšířená nabídka zahrnuje mimo jiné i vynikající produkty společnosti Kipp & Zonen. Velmi se těším na spolupráci v této oblasti.

SIKO2017 pozvanka

Všechny návštěvníky 25. Silniční konference srdečně zveme k návštěvě našeho stánku, na přátelský rozhovor u šálku kávy, tradiční občerstvení a novinky ve špičkové technologii silniční meteorologie, telematiky představované společnostmi ChanGroup a Lufft.

Těšíme se na Vás!

Tým ChanGroup