Pro stacionární použití byl přizpůsoben mobilní silniční meteorologický senzor MARWIS, který byl několikrát oceněn za inovace v oboru - představujeme Vám StaRWIS!

Stacionární silniční meteorologický senzor
Stacionární silniční meteorologický senzor

 

StaRWIS je první neinvazivní silniční meteorologický senzor detekující stavy povrchu vozovky, teplotu na vozovce, relativní vlhkost, teplotu rosného bodu a teplotu namrzání, procento ledu v roztoku a také kluzkost bez nutnosti instalace do vozovky, zakládající se na inovativní LED technologii se 4 objektivy.

od Simone Dietrich dne 12.8.2016

Sektání odvětví zimní údržby
Sektání odvětví zimní údržby 2016 MeteoGroup

 

Výhledové plánování zimní údržby nezačíná s první předpovědí námrazy, ale již za teplého období - takový je závěr z letošního setkání oboru zimní údržby. Naším názorem je, že velmi podstatným přínosem pro přípravu optimální zimní údržby je mimo jiné pravidelná výměna zkušeností.

od Udo Kronmuellera dne 08.06.2016 ( přkl. JC )

Východ Slunce
Odměna za noční šichtu - východ Slunce

Lufft dokazuje, že profesionální měřící technika nemusí být vždy složitá. Jako letitý výrobce senzorů s velkou zkušeností v oboru snímání počasí jsme první, kteří nabízí modulární All-in-One meteorologické senzory pro odvětví solární energetiky, které se připojují do systému pouze jedním kabelem.

od Heleny Wingertové dne: 25.05.2016 (přkl. JC)

Na výstavě letecké techniky v Berlíně

Na výstavě letecké techniky v Berlíně

ILA (Internationale Luftfahrt-Ausstellung)  se v průběhu času vyvinula takovým způsobem, že se stala přední kongresovou výstavou pro letecký a vesmírný průmysl. Letos se bude konat od 1. do 4. června v Berlíně na ExpoCenter Airport, které představuje důležité místo pro setkání s předními představiteli z oblasti politiky, obchodu, vědy a výzkumu. Naše společnost G. Lufft Mess und Regeltechnik GmbH se letos prezentuje v hale 3, na stánku číslo 413a,  a ukáže Vám, jak důležitá je měřící technika pro Vaši bezpečnost letu...

od Hartmuta Schneidera 19.05.2016

Východ Slunce
Odměna za noční šichtu - východ Slunce

Když jsme se zeptali našeho manažéra kvality Hartmuta Schneidera, jaký druh projektu je dle jeho názoru nejzajímavější, odpověděl: letištní projekty. Dále se dočtete o všeobecných výzvách, které se  vyskytují u přijímacích testech senzorů na ranvejích.