Kdo jsme

Jsme malé a mladé nahrávací zvukové studio, které vzniklo v rámci společnosti ChanGroup s.r.o. - Dolní Rychnov. Rádi Vám zhotovíme kvalitní nahrávku Vaší audioknihy nebo jiného audio materiálu.

Co nabízíme

Výrobu audio knihy od A až po Z. Konzultace projektu a Vašich představ, výběr vhodného hlasu, provedení vlastní nahrávky, audio dohrávky hudby a zvuků, mix každé stopy, mastering nahrávky, příprava a zhotovení normalizovaného „master CD “ nebo mp3 (i jiné formáty jsou možné) ke zmnožení nebo pro elektronicky prodej hudby apod.

Vybavení studia

Jsme vybaveni standardním profesionálním zařízením pro nahrávání zvuku, postprodukci včetně masteringu. Voiceover recording booth se stolečkem, židlí a světlem.

Reference

Doprovodné CD - formát audiobook ke knize: „ Jak se Oříšek naučil pomáhat od Petry Šetele “

Zvukové ukázky

Vlastní tvorba

Be smooth

Martians love Easter

Cibulenka

Vyzvánění

Dreams of Vltava 01

Falling raindrops

Fly over the wall

Flying horses

I am MAD

Mysterious lights

Nigth Wolves

Sommerfly

Space live - techno

Kontakt

Jaroslav Chán CEO
Jaroslav Chán CEO

Naším cílem pro rok 2018 je trvalé budování stávajících základů na základě dosažených úspěchů. Konkrétně to znamená, že na prvním místě rozšiřujeme své portfolio výrobků o nové senzory společnosti G.Lufft Mess und Regeltechnik GmbH, kterou zde výhradně zastupujeme. Tato rozšířená nabídka zahrnuje mimo jiné i vynikající produkty společnosti Kipp & Zonen. Velmi se těším na spolupráci v této oblasti.

SIKO2017 pozvanka

Všechny návštěvníky 25. Silniční konference srdečně zveme k návštěvě našeho stánku, na přátelský rozhovor u šálku kávy, tradiční občerstvení a novinky ve špičkové technologii silniční meteorologie, telematiky představované společnostmi ChanGroup a Lufft.

Těšíme se na Vás!

Tým ChanGroup

SHM31SHM30
SHM30 (vpravo) a SHM31

V budoucnosti, jeden z našich nových produktů podpoří meteorologické služby, dopravce, provozovatele zimních sportovních areálů a producenty energie v oblasti monitorování životního prostředí: SHM31 je schopen měřit hloubku sněhu až 15 metrů. Je to evoluce senzoru SHM30, který přišel na trh v polovině roku 2009.

od Heleny Wingertové dne 19.5.2017

VS20k
Nový dohledoměr VS20k

Nový dohledoměr Lufft  VS20k je nyní oficiálně k dispozici. Ale to, co jej odlišuje od předchozího modelu, a pro jaké aplikce je to vhodný? V následujícím článku se dozvíte více o nové řadě dohledoměrů Lufft.