Jaroslav Chán CEO
Jaroslav Chán CEO

Naším cílem pro rok 2018 je trvalé budování stávajících základů na základě dosažených úspěchů. Konkrétně to znamená, že na prvním místě rozšiřujeme své portfolio výrobků o nové senzory společnosti G.Lufft Mess und Regeltechnik GmbH, kterou zde výhradně zastupujeme. Tato rozšířená nabídka zahrnuje mimo jiné i vynikající produkty společnosti Kipp & Zonen. Velmi se těším na spolupráci v této oblasti.

SIKO2017 pozvanka

Všechny návštěvníky 25. Silniční konference srdečně zveme k návštěvě našeho stánku, na přátelský rozhovor u šálku kávy, tradiční občerstvení a novinky ve špičkové technologii silniční meteorologie, telematiky představované společnostmi ChanGroup a Lufft.

Těšíme se na Vás!

Tým ChanGroup

SHM31SHM30
SHM30 (vpravo) a SHM31

V budoucnosti, jeden z našich nových produktů podpoří meteorologické služby, dopravce, provozovatele zimních sportovních areálů a producenty energie v oblasti monitorování životního prostředí: SHM31 je schopen měřit hloubku sněhu až 15 metrů. Je to evoluce senzoru SHM30, který přišel na trh v polovině roku 2009.

od Heleny Wingertové dne 19.5.2017

VS20k
Nový dohledoměr VS20k

Nový dohledoměr Lufft  VS20k je nyní oficiálně k dispozici. Ale to, co jej odlišuje od předchozího modelu, a pro jaké aplikce je to vhodný? V následujícím článku se dozvíte více o nové řadě dohledoměrů Lufft.

Pro stacionární použití byl přizpůsoben mobilní silniční meteorologický senzor MARWIS, který byl několikrát oceněn za inovace v oboru - představujeme Vám StaRWIS!

Stacionární silniční meteorologický senzor
Stacionární silniční meteorologický senzor

StaRWIS je první neinvazivní silniční meteorologický senzor detekující stavy povrchu vozovky, teplotu na vozovce, relativní vlhkost, teplotu rosného bodu a teplotu namrzání, procento ledu v roztoku a také kluzkost bez nutnosti instalace do vozovky, zakládající se na inovativní LED technologii se 4 objektivy.