Odborná montáž IRS32 PRO
Dodáváme
Instalujeme
Servisujeme

Již od počátku činnosti naší společnosti jsme dbali na komplexitu našich služeb a servisu pro naše zákazníky. Kromě nabídky prvotřídního zařízení, materiálu je dalším krokem zajištění odborné profesionální montáže s odpovídajícím technickým vybavením a technologickým zázemím. Vysoká odbornost našich techniků je základem úspěšné instalace měřících zařízení a následné uvedení do provozu.

Montáže provádíme rychle a kvalitně v souladu s požadovanými předpisy bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.

Každé zařízení které je uvedeno do provozu vyžaduje pro zajištění svého bezvadného provozu garanční a pogaranční servis. Společnost ChanGroup s.r.o. zajišťuje pro své zákazníky kompletní servisní služby a je pro tuto činnost vybavena nejen odborným, průběžně školeným a certifikovaným personálem, ale disponuje i potřebným technickým vybavením a dílenskou vybaveností.

Jsme výhradním zástupcem společnosti G. Lufft Mess und Regeltechnik v ČR a držiteli Certifikátu Lufft v celém rozsahu produktů Lufft a služeb. Společnost ChanGroup s.r.o. je členem Blue Club Lufft ( skupina - předních světových prodejců brandu G. Lufft, kde si vyměňujeme informace o zkušenosti praktického užití produktů Lufft a péče o zákazníka zpět

Vzhledem k skutečnosti, že výrobce je vlastníkem Certifikátu DKD ( Deutscher Kalibrier Dienst) pro kalibraci veličin. Zajišťujeme pro naše zákazníky kalibrační servis v jedné z nejlépe vybavených kalibračních laboratoří Německa - G.Lufft. Kalibrace je samozřejmě v metrologické úrovni.